CNR Kitap Fuarı Standımıza Davet Ediyoruz

10-18 Mart tarihleri arasında CNR EXPO Uluslararası Kitap Fuarındayız

Hizmet Vakfı, Envar Neşriyat Markası ve logosu ile beşinci olarak düzenlenen Uluslarası Kitap Fuarında yerini alacak. Her yılın Mart ayı başlarında düzenlenen fuar bu yıl 10-18 Mart tarihleri arasında ziyaretçilerini kabul edecek.

Risale-i Nur Külliyatı ile Kur’ân-ı Kerim eserleriyle 5. CNR Expo Uluslararası Kitap Fuarında olacağız. Ziyaretçilerimiz kaliteli sırtı hakiki deri pandizot cilt bezli kapaklı, tamamı suni deri, vinleks cilt bezli kapaklı modelleri ile küçük, orta ve büyük boy ebatlarında Eski ve Yeni mizanpajlı Risale-i Nur baskılarını temin edebilecekler. Tevafuklu Kur’ân-ı Kerimlerde Hamid Aytaç Hatlı ve Bilgisayar Hatlı Hakiki deri cilt Kaliteli Kuşe kağıtlı mushafların değişik ebatları ile hediyelik ürünler kategorisinden pek çok ürünü kolaylıkla görüp inceleme fırsatını elde edecekler. Eserlerimizi fuara özel indirimle alabileceksiniz.

Ayrıca diğer dünya dillerine yaptığımız Risale-i Nur tercümelerinden elde etmek için de standımızı mutlaka ziyaret etmelisiniz.

CNR EXPO Yeşilköy’de 20 ülkeden yerli ve yabancı 350 yayınevinin katılımı ile düzenlenecek.

Çocuk kitapları, süreli dergiler, lise ve üniversite hazırlık seviyesi eğitim ve test kitapları, milli ve kültürel yayınlar, dini hikaye, roman ve temel eserlerin sergilendiği fuarda katılımcı yayınevleri çeşitli aktiviteler ile ziyaretöileri ile buluşmaya hazırlanıyor. Okurlarına belirli süre içinde de olsa okumayı sevdirmek temesı ile hizmet verecek fuardan en çok çocuklar istifade etmekteler. Okullar kafileler halinde ziyaretler organize ederek fuara geliyorlar. Yayın dünyasının tüm katmanlarının buluştuğu bir zemin olma potansiyelindeki CNR EXPO Uluslararası Kitap Fuarında Öğrenci ve okulların ziyareti için hafta içinde çalışan halk için ise hafta sonları daha uygun olmaktadır..

Bu yıl 5. CNR EXPO Uluslararası Kitap Fuarına 450 binin üzerinde ziyaretçi bekleniyor.

Öğretmenler, öğrenciler, yayıncılar, kitabevleri, kütüphaneciler, tercüme büroları, gazeteciler, yazarlar, editörler, yayınevi, yazar telif ajansları ve okurların yoğun ilgi gösterdiği CNR Kitap Fuarı, 25 bin metrekare alanda organize edilecek. İstanbul Valiliği, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İstanbul Büyük Şehir Belediyesi, Kültür A.Ş ve KOSGEB tarafından da desteklenen fuar, geçtiğimiz yıl 407 bin 317 okur tarafından ziyaret edildi. Bu yıl fuara, 450 binin üzerinde ziyaretçi bekleniyor

1.000 den fazla etkinlik organize edilecek

Yurt içi ve yurt dışından yüzlerce yazarı konuk etmeye hazırlanan CNR Kitap Fuarı’nın bu yılki teması “OKU” olacak. Temaya uygun olarak fuarda gerçekleştirilecek etkinliklerde, okumanın önemi ve kitapların hayatımız üzerindeki gücünü ifade edecek 1.000’in üzerinde etkinlik gerçekleştirilecek. Fuar kapsamında düzenlenecek düşünce ve ruh dünyamızın mimarı Üstad Necip Fazıl Kısakürek’in özel sergisine ziyaretçilerin ilgisi büyük olacak. Kısakürek’in özel eşyalarından oluşacak sergide, eserleri ve insanların üzerlerindeki etkilerine dair sesli, görüntülü, basılı malzemeler ve şiirleri sergilenecek.

Fuarın Onur Konuğu Yazarı ise bu yıl Alev Alatlı olacak.

Türk edebiyatının usta ismi Alev Alatlı, CNR Kitap Fuarı’nın onur yazarı olacak. Edebiyat alanında Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülü’ne sahip olan Alev Alatlı, fuar süresince imza günleri, panel ve söyleşilerde okurlarıyla buluşacak.

Yurt içi ve yurt dışından yüzlerce yazarı konuk etmeye hazırlanan CNR Kitap Fuarı’nın bu yılki teması “OKU” olacak. Temaya uygun olarak fuarda gerçekleştirilecek etkinliklerde, okumanın önemi ve kitapların hayatımız üzerindeki gücünü ifade edecek 1.000’in üzerinde etkinlik gerçekleştirilecek.

Fuarın açıldı ilk 2 gün ile kapanacağı son 2 gün cumartesi-pazara denk getirildiği için ziyaretçilerimizin fuar ziyaretlerini buna göre planlamaları yararlarına olacaktır.

Yeşilköy havalimanının hemen yanında yer alan fuar merkezinde Hizmet Vakfı olarak “ENVAR NEŞRİYAT” markası ile 5 / N12 Nolu Stantta ziyaretçilerimizi bekliyoruz.

Kaynak: www.hizmetvakfi.org

 Etiketler: ,
Tarih: 19 Şubat 2018
Kategori:
2088 kez okundu

Risale-i Nur Tercüme Sitelerimiz

Arapça: www.rasaelalnour.com
Rusça: www.ru-nur.com
İngilizce: www.risaleenglish.com
Uygurca: www.nurbuliqi.com
Tacikçe: www.risolainur.com
Farsça: www.risalainur.com
Almanca: www.lichtstr.de
Çince: www.guangnur.com
Kürtçe: www.kurdinur.com
Kürtçe Hattı Kur’an: www.kurdinur.com/ar
E-Satış : www.envarnesriyat.com
Hediye Kur'an : www.hizmetvakfi.net
Kurumsal: www.hizmetvakfi.org
Kur'an ve Risale Portalı: www.kuranikerim.net.tr
Risale-i Nur Okuma: Risale Oku

Sosyal Medya

Facebook
Twitter
Google plus
Pinterest
Youtube

İletişim

Telefon: 0212 514 44 44
Fax: 0212 517 77 58
Email: info@hizmetvakfi.org
Website: www.hizmetvakfi.org

Adres: Cerrahpaşa Mahallesi

Kocamustafapaşa Caddesi
Tütüncüzade Sokak No:15
Seyran Apartmanı
Fatih/İstanbul